Акција добровољног даривања крви
Запослени радници Казнено-поправног завода Добој одазвали су се акцији добровољног даривања крви чији је циљ попуњавање залиха у добојској болници“Свети Апостол Лука“ које је организовала Градска организација Црвеног крста Добој.



